Video Galeri

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Hem İstanbul'da hem dört mevsim  tatil köyünde. Hem İstanbul'da hem kent uğultusundan uzakta, Hem İstanbul'da hem çiçeklerdei bahçelerde. Hem İstanbul'da hem yeşilde, kuş seslerinde, Hem gölünde, oltada-balıkta, dingin sessizliğide. Hem İstanbul'da hem de konforun süzme keyfinde.

Sosyal Tesis ve Sosyal Yaşam

Hem İstanbul'da hem dört mevsim tatil köyünde. Hem İstanbul'da hem kent uğultusundan uzakta, Hem İstanbul'da hem çiçeklerdei bahçelerde. Hem İstanbul'da hem yeşilde, kuş seslerinde, Hem gölünde, oltada-balıkta, dingin sessizliğide. Hem İstanbul'da hem de konforun süzme keyfinde.

Çocuk Parkı ve Hatıra Ormanı

Alkent 2000 Çamlıca Sitesinde çocuklar, trafik gürültüsü ve tehlikesi olmadan, çocukların doyasıya yaşayabilecekleri yemyeşil bir ortamda büyüyorlar.

Çocukların geleceği güvencede ...
"Çocuklar bizim geleceğimiz"

Alkent 2000 Çamlıca

Kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren şehrin tüm karmaşasını ardınızda bırakarak kendinizi adeta bir huzur adasında bulacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, en güzel çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, geniş yolları, spor tesisleri, yürüyüş yolları ile kale gibi korunan 295 şanslı ailenin yaşadığı bir yer burası...

< Alkent 2000 Hakkında >