Sosyal Yaşam

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Kapalı Havuz

Kapalı Havuz

 

Yılın 12 ayı kullanıma açık kapalı havuzumuzda ayrıca sıcak su jakuzisi de bulunmaktadır. Spor katında yer alan kapalı havuzumuzda 4 kulvar mevcuttur. Üstelik dilediğiniz zaman sitemizde bulunan profesyonel yüzme antrenöründen  özel ders alarak tekniğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

 

 

 

 

Cafe & Bar & Kütüphane

Açık havuz-bahçe  katında bulunan ve 2017 yılında tamamen yenilenen bu mekan özellikle gençlerin keyifli vakit geçirebilecekleri bir yer olarak tasarlandı. İçinde her türlü kitabı bulabileceğiniz zengin bir kütüphanesi de bulunan bu alanda yemeğinizi yiyebilir, dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik yazın tamamı havuz ve bahçe kısmına açılabilen cam sistemiyle çok daha keyif alacaksınız. 
 
 

Restoran Kütüphane

Sosyal Salon

Sosyal Salon ve TV odası

Sosyal tesis giriş katında yer alan bu salonda acil iş toplantılarınızı yapabilir ve dostlarınızla TV izleyebilirsiniz. Site yönetiminin rutin toplantılarının da yapıldığı bu salonda bulunan piyona ile müzik dersleri de alabilirsiniz.
 
 

SPA

Yoğun ve stresli geçen bir günden sonra yapabileceğiniz  en iyi şey sitemizin SPA merkezine uğramaktır.
2017 yılında tamamen yenilenen SPA salonumuzda sizin için herşeyi düşündük; 

Saunalar, Buhar Banyoları, Şok duşları, Türk Hamamı, Masaj odaları ve Dinlenme odaları ile kendinizi ödüllendirmek sizin de hakkınız. 

 

 

Restoran Kütüphane

Stüdyolar

Bale, yoga, pilates, aerobik ve aklınıza gelebilecek her türlü salon sporunu yapabileceğiniz farklı stüdyolarımız sizi bekliyor. Üstelik konusunda uzman eğitmenlerin eşliğinde yapılan grup dersleriyle kendinizi çok daha iyi ve zinde hissedeceksiniz.
 
 

Stüdyolar

Üst Kat Restorant

Çamlıca Restoran

Kaliteyi uzaklarda aramayın. Sosyal tesis binamızın giriş katında yer alan, göl manzaralı panaromik seyir terası bulunan  bu mekanda dostlarınızı ağırlayabilir ve keyifli davetler verebilirsiniz. Üstelik zengin menüsüyle damak tadınıza uygun lezzetleri de burada bulabilirsiniz.
 
 

Açık Havuz ve Su parkı

Yazın tatile gitmek istemeyeceksiniz. Bir tatil köyünden beklediğiniz her şey evinizin yanı başında. Çam ağaçları arasında açık havuzlar, su kaydırakları, çocuk havuzları, şelaleler, çimler üzerinde şezlonglar. Aradığınız her şey ve daha fazlası  Alkent 2000 Çamlıca Sitesinde ! 
 
 

Açık Havuz Çevresi

Çocuk Hatıra Ormanı

Çocuk Parkı ve Hatıra Ormanı

Yemyeşil bir ormanın içerisinde, kuş sesleri içerisinde yer alan çocuk parkımız 2015 yılında tamamen yenilenmiş ve en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın kullanımına açılmıştır.
 
7/24 kameralar ile denetim altında olan bu alan çocuklarımızın güvenle oyun oynayabilecekleri, piknik yapabilecekleri, bisiklete binebilecekleri, açık alanda satranç oynayabilecekleri eşsiz güzellikte bir çocuk parkıdır.
 
 

Futbol Sahası

Futbol seven site sakinlerimiz; 2016 yılında tamamen yenilenen dünya standartlarındaki halı sahamızda, ağaçların ve bol oksijenli bir ortamın içinde kıran kırana maç yapmanın keyfini yaşayabilirler.
 
 

Futbol Sahası

Açık ve Kapalı Tenis Kortu

Açık ve Kapalı Tenis Kortu

Spor yapmamak için hiç bir bahaneniz yok! Özellikle tenis sevenler açık ve kapalı olarak hizmet veren gece aydınlatması da bulunan  iki farklı tenis kortunda dilediği zaman tenis oynayabilirler. Üstelik sitemizin deneyimli tenis hocalarından ders alabilir ve tekniklerini de geliştirebilirler.
 
 

Yürüyüş Yolları

Günde en az yarım saat tempolu yürüyüşün sayısız faydası olduğu bilinmektedir. Yürüyüş severler açısından eşsiz doğal imkanlara sahip olan sitemizde kuş sesleri ve  çiçek kokuları içinde yürümenin ayrıcalığına sahipsiniz. 
 
 

Yürüyüş Yolları

Köpek Parkı

Köpek Parkı

En yakın dostlarımızın özgürce koşup, oynayabilecekleri bir parkı var !. 
 
Özellikle gün boyu bağlı kalan, sıkıldıkları için çoğu kez havlayan ve haksız yere azar işiten  minik dostlarımız; yaklaşık 2000 m2 olan bu güvenli alanda hem diğer köpeklerle sosyalleşecek, hem de birikmiş fazla enerjilerini atabilecekler. 
 
 

Alkent 2000 Çamlıca

Kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren şehrin tüm karmaşasını ardınızda bırakarak kendinizi adeta bir huzur adasında bulacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, en güzel çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, geniş yolları, spor tesisleri, yürüyüş yolları ile kale gibi korunan 295 şanslı ailenin yaşadığı bir yer burası...

< Alkent 2000 Hakkında >