Fantastica Villa

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Fantastica Villa

 

Fantastica Villa

Fantastica Villa Özellikleri

  • 220 m2 brüt alanlı.
  • Giriş katında 52m2 lik yüksek tavanlı salonu 20 m2 'lik ithal malzemeli mutfağı, hizmetli odası ve banyosu.
  • Üst katta banyolu 2 çocuk odası, soyunma bölümü olan master odası ve çocuklar için ortak banyo. 2 arabalık otopark.
 
Bürüt Villa Alanı : 220 m2

 

Mahallenin en küçük evi olan Fantastica, şatoları hatırlatan görünümü ile dikkat çekiyor. Akdeniz mimarisindeki bir öge olan giriş kapısından önceki küçük avlu, evin dekorasyonunun da Akdeniz esintileri taşımasında belirleyici olmuş. Koyu maunlar, bordo granitler ve açık bej mermerler bir arada kullanılıyor. Rustik mobilyalararın hakim olduğu dekorasyon, değişik zevklere sahip kişileri ortak bir noktada  buluşturabilecek özelliklere sahip.

Giriş katında salon, yemek odası, kahvaltı köşeli mutfak, yardımcı suiti, tuvalet ve çamaşır odası bulunuyor. Üst katta ebeveyn suiti ve ortak banyolu iki çocuk odası var. İki otomobillik eve direk girişli garaj Fantastica'da da mevcut.

Alkent 2000 Çamlıca

Kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren şehrin tüm karmaşasını ardınızda bırakarak kendinizi adeta bir huzur adasında bulacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, en güzel çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, geniş yolları, spor tesisleri, yürüyüş yolları ile kale gibi korunan 295 şanslı ailenin yaşadığı bir yer burası...

< Alkent 2000 Hakkında >